Vitaj, som Erika 🙂

Biznis mentor,

pomáham ženám budovať autentický, vyvážený biznis, nájsť svoju identitu, zistiť “DNA” vlastného biznisu a vybudovať si svoju značku.

Mám niekoľko ročné skúsenosti v online podnikaní a svoje klientky učím ako si budovať prosperujúci biznis aj cez sociálne siete, a ako z gaučového biznisu mať

FLYING ROCKET podnikanie...

Čítaj viac....

Môj príbeh je jedna veľká story, plná životných výziev, prekážok a pádov, strachov a blokov, ale bola to cesta učenia a spoznávania seba samej, svojej hodnoty, identity a hraníc.

Moje levie znamenie ma doslova vystihuje, bez boja sa nikdy nevzdávam, prekážky nepoznám, ... ale tou silnou zmenou som sa stala na svojej ceste.

Ako mamička 3 detí som sa zaškatuľkovala, že som určená len na výchovú detí, po materskej zase späť do klasického zamestnania, taký je systém, ale mne tento systém proces vôbec nebol po vôli, vždy som chcela viac ako byť len priemer.

Vedela som, že tadeto moja cesta nepovedie, nechcela som byť zamestnancom, byť otrokom 20-30 rokov v systéme, byť odkázaná iba na výplatu, žobrať o dovolenku, voľno keď by deti mali vystúpenie v škôlke či v škole, mať fixný pracovný čas a nebodaj pracovať na smeny....

Ja som človek, ktorý potrebuje voľnosť, doslova cítiť slobodu a mať priestor na tvorenie, kreativitu, ísť do akcie.

Preto som sa rozhodla ešte počas MD rozbehnúť si vlastný online biznis, v ktorom som pôsobila takmer 5 rokov. Bola to veľká škola pre mňa ako pre neznalca, nepodnikateľa, zakomplexovanú, nesebavedomú ženu... makala som deň, noc... kým sa nedostavili prvé väčsie úspechy v obklopení svojich detí.

Bola som ako drak, UNSTOPPABLE a čas bol môj najväčší nepriateľ, nie konkurencia, ale čas.

Žiadne hranice, žiadne mantinely, víkendy, sviatky, v pohotovosti nonstop, veď išlo o môj biznis.

Stalo sa však to, že postupne mi chodili rôzne znamenia, s dcérkou som skončila na dva týždne v nemocnici, potom prišli moje zdravotné problémy, keď už to vyzeralo byť opäť v plnej sile, opäť zasiahla vyššia moc a vyradila ma na dva mesiace z biznisu... hovorím si,... sakra to už nie je náhoda, ten vesmír ma stále upozorňuje na spomalenie a ja nepočúvam, až ma zastavil.... ale nechal ma vyhorieť ako fakľu, aby som si to uvedomila do kostnej drene.

A začali sa diať veci, začala som im načúvať, stále viac a viac, moje podvedomie vedelo čo chce, tak som sa nechala viesť...

NOVÁ ŽENA

Som nová žena, ktorá si svoje úspechy váži, ktorá našla svoju identitu, pochopila podstatu svojej cesty a poslania, som odvážna, odhodlaná, nezastaviteľna, titánová biznis žena, ktorá chce pomáhať iným ženám na ich ceste v podnikaní.

Učím moje skúsenosti, zdieľam moju odžitú cestu v biznise, žiadne googlovské citátiky, ale skutočnú identickú realitu, moju cestu sebapoznania, moje KNOW HOW.

Mojim cieľom je zanechať v klientoch stopu, pocit vynimočnosti, konkurencie schopný postoj, aby robili svoj biznis s radosťou, naplnením, s ľahkosťou.

Učím techniky sebapoznania, vizualizácie, ktoré sú kľučové pre ukotvenie podstaty podnikania.

Som autorom projektu TITÁNOVÁ ŽENA, ktorý vznikol práve pre ženy, ktoré chcú od biznisu viac, stagnujú, nezarábajú, potrebujú nakopať zadok, alebo podporiť a utvrdiť svoj zámer. 

Titánová žena je nezlomná biznis žena, ktorá zdolá každú prekážku, výzvu, pád, odmietnutie, opovrhnutie, výsmech, je to titánová power žena, konkurencie schopná, autentická podnikateľka, ORIGINÁL NA TRHU....

Ja som sa tou ženou stala a teraz som tu pre teba, podporím ťa, nasmerujem ťa, som tvoje svetielko na tvojej ceste.

Neexistuje limit toho, čo môžeme dosiahnuť ako ženy ❣️

S láskou Erika