Čo hovoria ženy, ktoré s Erikou už spolupracovali

Vyjadrenia žien, ktoré prešli kurzom alebo mentoringom u Eriky:

"Keď som oslovila Eriku, bola som strhanou ženou, ktorá bola v stave stagnácie. Po konzultácií a finálnym rozhodnutím vstúpiť do jej mentoringu sa všetko zmenilo. Pocit stagnácie sa zmenil na pocit naplnenia, radosti, spokojnosti. Investícia do seba bola najlepším rozhodnutím."
Erika Ambrózy
Táto žena vám dá tak úžasnú energiu a cenné rady, ktoré vám pomôžu. Tak, ako mňa posúvajú krok za krokom na ceste k môjmu snu. Neľutujem investície, ktoré do seba dávam. Viem ich krásne použiť v mojom biznise.”
Danka Gajdošová
“Každý týždeň sa teším na naše konzultácie, pretože sa vždy posuniem o krok dopredu, dostávam krásne nápady a myšlienky a Erika mi dáva vyššie vízie, aké som mala ja očakávania alebo ambície. Za mňa je to najlepšie rozhodnutie, aké som mohla pre seba a svoj rozvoj urobiť.”
Andrea Franková
“Od prvého online stretnutia ma dobíjala neskutočnou energiou a silou a robí to tak aj dodnes. Tak ako tu bola pre mňa vždy keď som to v obchode potrebovala tak je tu pre mňa stále a vždy keď to potrebujem.
Michaela Hrbáčiková
“Pred vstupom do mentoringu zo mňa bola vyflusnutá žena, ktorá bola plná výhovoriek a žiadnych extra činov. Teraz s veľkou vďakou a pokorou môžem hlásať, že je zo mňa sebavedomá, úspešná podnikateľka, ktorá buduje svoj biznis s ľahkosťou, radosťou a v energii. ”
Nina Fodorová

Lucia Valachovičová: 

“V predaji robím 10 rokov a prišla som do vlastného podnikania a ja som nevedela predať vlastné náušnice a šperky. Inde v predaji som vynikala. 10 rokov som sa učila predaj a teraz je to pre mňa ľahké. Bez teba by mi to trvalo možno ďalších 10 rokov.

Jarmilka Buschascher:

“Mne táto “kresba” doniesla tento týždeň troch nových zákazníkov. Robili sme minulý týždeň cvičenie, ja som si to nakreslila a presne takých zákazníkov mi to prinieslo”.

Božka Šustová: 

“Na začiatku som bola len šedá myška, ktorá sa chcela utiahnuť do kúta a len pozorovať.  Mentoring mi zmenil nastavenie mojej mysle a všetko mi to zmenilo. VŠETKO. Mám iný postoj k ľuďom, nepredávam, ale idem pocitovo ľuďom pomáhať.

Vyjadrenia žien, ktoré si prečítali

Erikin e-book: