PONUKA

TITANIUM LADY

Chceš zmeniť svoj mindset a byť mysľou i dušou podnikateľka?

Poviem ti jedno veľké tajomstvo!

Všetko to začína u teba, tvojím nastavením, identitou, mindsetom, presvedčením..

Od toho bude závisieť tvoje podnikanie, akých klientov, zákazníkov budeš priťahovať.

Buduj DNA VLASTNÉHO BIZNISU ...

Preto som zostavila kurz TITANIUM LADY, ktorý ťa nasmeruje, ukáže ti tvoje cestu, spoznáš bližšie svoje ja, stane sa z teba žena s mindsetom podnikateľky.

DIAMOND GLOW MENTORING 

Buduj si autentický prosperujúci biznis a priveď si s ľahkosťou platiacich klientov.

Ukážem ti, ako vieš z gaučového biznisu urobiť FLYING ROCKET PODNIKANIE.

Be Your Best Version
Level Up Osobný Mentoring

Bohyňa tvorí svoje biznis impérium, je UNSTOPPABLE, silná, titánová žena...

Buď ikonou na trhu a zažiar ako DIAMAND 💎✨

Buduj si svoj X FACTOR 👌✨

Ak sa chceš dozvedieť viac ako si budovať profitabilný, zarábajúci biznis, vybudovať si svoju značku, byť konkurencie schopná a výnimičná, chceš byť tou, ktorú klienti vyhľadávajú sami, chceš mať silnú online komunitu a fungujúcu online platformu, tak si na správnom mieste...

Zarezervuj si so mnou strategický telefonát a dám ti viac informácii ako byť SVOJOU NAJLEPŠOU VERZIOU V PODNIKANÍ...

 

PRIPRAVUJE SA

RECENZIA

Andrea Franková

Prvý krát som o mentoringu začala uvažovať, keď som si vypočula webinár dvoch zaujímavých žien, (jednou z nich bola práve Erika😊) a padla tam veta, že keď sa plácaš v biznise, nájdi si mentora.🤔

Vtedy som začala nad tým uvažovať, že zrejme niečo na tom bude a ja potrebujem niekoho, kto mi s nadhľadom ukáže, kde je môj "problém", prečo mi môj obchod nenapreduje natoľko, ako by som chcela.

Priznám sa, že som sa rozhodovala medzi dvomi mentorkami, ktoré sa ku mne, nie náhodou😉, dostali a rezonovala som s nimi. Napokon som sa rozhodla srdcom❤️.

Erika si ma pritiahla svojou energiou, myšlienkami, vyžarovaním. Som za ňu nesmierna vďačná, pretože to nie je len skvelá biznis mentorka, ale najmä úžasný človek s obrovským ❤️. Nič nerobí povrchne, len tak a len pre peniaze. Skutočne odovzdáva ženám hodnoty a doslova sa rozdáva.

Mne osobne pomohla vidieť na sebe samej veci a hodnoty, ktoré som ja na sebe nevidela. No zároveň mi vie pomôcť a poradiť aj ako žena, matka, človek! A to sa poznáme len od mája, od kedy som v jej osobnom mentoringu. Každý týždeň sa teším na naše konzultácie, pretože sa vždy posuniem o krok dopredu, dostávam krásne nápady a myšlienky a Erika mi dáva vyššie vízie, aké som mala ja očakávania alebo ambície.

Za mňa je to najlepšie rozhodnutie, aké som mohla pre seba a svoj rozvoj urobiť. Ak váhate, či ísť alebo neísť do spolupráce s Erikou, rozhodne vám to odporúčam milé žienky, otvoria sa vám brány do nových možností, o akých sa vám ani nesnívalo.

Som vďačná, že mi ju vesmír poslal do cesty🙏

Danka Gajdošová

Erika je človek s veľkým srdcom. Poznala som ju už predtým, ako som k nej šla na mentoring. Bola mi vzorom, ako robiť online biznis. Som vďačná, že nás vesmír dal dokopy a ona je môj mentor na ceste za snom.

Táto žena vám dá tak úžasnú energiu a cenné rady, ktoré vám pomôžu. Tak, ako mňa posúvajú krok za krokom na ceste k môjmu snu. Nebude Vás hladkať po ramene, ale dá vám ten správny kopanec, aby ste sa zobudili.
Neľutujem investície, ktoré do seba dávam. Viem ich krásne použiť v mojom biznise.
Erika ďakujem, že si súčasťou môjho života si žena na správnom mieste.

Michaela Hrbáčiková

S Erikou sa poznám od októbra roku 2019 keď som začínala svoje vlastné podnikanie popri materskej. Už od prvého online stretnutia ma dobijala neskutočnou energiou a silou a robí to tak aj dodnes.

Je to žena s veľkým Ž na správnom mieste a presne vie čo robí a čo chce robiť. Pomáhať nám ženám v dosiahnutí našich snov. A ja verím že aj vďaka nej sa mi podarí splniť svoje sny a ciele. Tak ako tu bola pre mňa vždy keď som to v obchode potrebovala tak je tu pre mňa stále a vždy keď to potrebujem.

Ďakujem ďakujem ďakujem teším sa na našu skvelú spoluprácu ❤️😘